PEUGEOT CHERNIHIV МЕТЕК

Карлос Таварес став «Людиною року 2020» в автомобільній індуcтрії

Карлос Таварес став «Людиною року 2020» в автомобільній індуcтрії

Голова правління Groupe PSA Карлос Таварес удостоєний престижної премії World Car Person of the Year 2020 року, ставши світовою автоперсоною 2020 року. Голосування проводилося академією World Car Awards (WCA), до складу якої входять 86 членів журі з 24 країн. Церемонія нагородження World Car Awards-2020 відбудеться 8 квітня на міжнародному автосалоні в Нью-Йорку.

 

 

Численні досягнення Тавареса за минулий рік дозволили йому обійти інших, не менш гідних керівників світової автомобільної промисловості. Завдяки старанній роботі і мудрому керівництву, Бренди Groupe PSA стали сильними гравцями світового рівня. Карлос Таварес вивів в прибуток Автоконцерн PSA і Бренд Opel в рекордно короткі терміни. У 2019 операційний прибуток Groupe PSA склав 6,3 млрд. євро, прибутковість 8,5% - відмінні показники на європейському автомобільному ринку. Він домігся злиття PSA і FCA і створив четвертий за величиною автоконцерн в світі за обсягом випущених автомобілів. Разом з тим Група PSA залишається передовим гравцем в області електрифікації та впровадження нових форм мобільності для всіх і кожного.

 

Раніше цією нагородою були відзначені: Хокан Самуельсон, президент і генеральний директор Volvo Car Group (2018), і Серджіо Маркіонне, який колись очолював FCA, голова CNH Industrial, голова правління і генеральний директор Ferrari (2019).

 

Нагорода «Світова Автоперсона року» - одна з шести нагород, яка щорічно присуджуються академією World Car Awards. Премія була заснована в 2003 році і офіційно оголошена в січні 2004 року.